Hervantajärvi, Tampere
JoustoKotiUusiHeittoniitynkuja 7 A
Omistusosuuden myyntihinta 39 249 € vh. 261 660 €
Vesimaksu kulutuksen mukaan
3h+kt+alkovi, 64,5 m²
Vuokrattu
3/5, talossa hissi
Hervantajärvi, TampereKatso kartalla
64,5 m²
3 huonetta + keittotila + alkovi
3/5
Kyllä
Ei
Lasitettu parveke
2022
Vuokrattu
Ei
15 %
39 249 €
261 660 €
0 €
Pakollinen, ei sisälly vuokraan
Kulutuksen mukaan
Vuokralainen solmii itse sähkösopimuksen.
Vuokraan sisältyy 50 M laajakaistaliittymä. Voit hankkia lisänopeutta etuhintaan ottamalla yhteyttä operaattoriin Telia.
Kyllä
Kyllä
Vaaleasävyisten asuntojen sisustusmateriaalit ja kalusteet ovat kauniita ja ajattomia. Rauhallinen värimaailma sopii moneen makuun ja avariin, selkeisiin tiloihin sisustat oman kotisi helposti. Asuntojen lattiat ovat vaalean harmaaksi käsiteltyä tammiparkettia ja seinät on maalattu hieman taitetulla valkoisen sävyllä. Keittiökaapistojen ovet ovat kiiltävän valkoista laminaattia ja niissä on teräsvetimet. Ylä- ja alakaappien välinen tila on kiiltävän valkoista alumoccia ja työtaso valkoista laminaattia, jossa on marmoria jäljittelevä kuviointi. Varustukseen kuuluu kalusteuuni ja 2 tai 4-osainen induktiotaso, liesikupu, astianpesukone, jääkaappipakastin tai erillinen jääkaappi sekä pakastin. Kodinkoneet on integroitu kalusteisiin. Kylpyhuoneessa kalusteet ovat SATOlle suunniteltua Kide-mallistoa. Kalusteet on valmistettu Suomessa ja niillä on sekä Avainlippu että Design from Finland -merkki. Kylpyhuoneen seinät ovat isoa vaalean harmaata sekä valkoista laattaa. Lattia on laatoitettu harmailla, eläväpintaisilla, 10x10 cm laatoilla. Pesukoneelle ja kuivausrummulle on oma paikka ja liitännät valmiina.
Kerhohuone, Talosauna, Pesutupa, Kuivaushuone, Ullakko, kellari tai irtaimistovarasto, Väestönsuoja
Avopaikka 34 kpl
Autohalli 20 kpl
Lisätiedot asuntopalvelu.tampere@sato.fi
Ei sisälly vuokraan
Marjo Kilpinenasiakaspalvelu@sato.fi
HH-Kiinteistöpalvelut Oy, Viinikankatu 53, 33800, TAMPEREhttp://www.hhkp.fi/
Kyllä
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.