Kauklahti, Espoo
Hansatie 4 G
- 799 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+k, 59 m²
- Heti vapaa
- 2/4
Kauklahti, Espoo
Katso kartalla
Valoisa läpitalon kaksio Kaukalahdessa
Vuokrakoti hyvien ulkoilumaastojen lähellä
Vehreällä rinnetontilla sijaitsevassa kaksiossa on hyvin säilytystilaa ja erillinen vaatehuone helpottaa pitämään arjen järjestyksessä. Parveke on aurinkoinen ja on mukava sisustaa viihtyisä kesäpaikka aamukahveille ja iltahetkiin.
Erillisessä keittiössä on tilaa ruokapöydälle. Astianpesukoneellesi on paikka, ja keittiössä on helposti puhtaana pidettävä keraaminen liesi.
Kylpyhuoneessa on amme sekä liitännät pyykinpesukoneelle ja erillinen wc sujuvoittaa arkea.
Juna-asema ja ulkoilumaastot ovat kävelymatkan päässä. Tulehan tutustumaan tarkemmin paikan päälle!
Taloyhtiössä kesäkuussa 2026 aloitettu käyttövesiputkien uusiminen ja viemäreiden sukitusurakka etenee suunnitellussa aikataulussa. Portaat A-E ovat valmiit, joten niissä urakka ei enää aiheuta haittaa. F-G portaat ovat työn alla syyskuun alussa ja H-K portaat urakoidaan kuntoon loppuvuoden aikana. Urakan huoneistokohtainen remonttiaika on noin 3-4 viikkoa ja voit asua huoneistossa koko remontin ajan. Asuntoosi kohdistuvalta remonttiajalta saat 50 % vuokrahyvityksen, joka suoritetaan urakan valmistuessa.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.