Laajalahti, Espoo
Heinjoenpolku 2 A-F E
- 689 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 1h+kk, 31 m²
- Vapautumassa 1.3.
- 2/3
Laajalahti, Espoo
Katso kartalla
Yksiö vehreillä maisemilla
Rauhallinen kotitalo
Kumpuilevalla tontilla sijaitsevan rauhallisen taloyhtiön kaikissa asunnoissa on selkeä ja toimiva pohjaratkaisu. Tässä yksiössä on mukavat oltavat ja kotoisa tunnelma. Isoista ikkunoista on kesäisin ihanan vehreät näkymät. Keittiössä on jääkaappi, pakastin, lattiauuni ja perinteinen liesi. Eteisessä on reilusti valmista säilytystilaa korkeissa vaaleissa kaapistoissa. Lattiat ovat puulaminaattia ja kylpyhuone on kokonaan tyylikkäästi laatoitettu. Keittiöön on mahdollista asentaa astianpesukone.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.