Kaartinkaupunki, Helsinki
Eteläinen Makasiinikatu 4 A
- 1 199 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 1h+kk, 32 m²
- Vapautumassa 1.11.
- 4/6 , talossa hissi
Kaartinkaupunki, Helsinki
Katso kartalla
Parvekkeellinen yksiö Kaartinkaupungissa
Korkeatasoinen vuokrakoti kantakaupungissa
Vaaleasävyinen yksiö Helsingin kantakaupungissa on todellinen uniikkikappale. Pohjaratkaisultaan toimivassa kodissa on käytännöllinen alkovi sängyllesi ja hyvin tilaa pienelle ruokapöydälle sekä sohvaryhmälle. Asunnon katseenvangitsijana toimii klassisen kaunis parveke, joka avautuu Eteläisen Makasiinikadun puolelle. Korkea huonekorkeus sekä kauniit ikkunat tuovat ripauksen luksusta.
Asuinhuoneiden lattiat ovat leveäsäleistä tammea. Mukavuuslattialämmitetty kylpyhuone on kaakeloitu luonnonvalkoisin ja maansävyin. Pyykinpesukoneellesi on paikka.
Keittokomeron vakiovarustukseen kuuluvat Siemensin kalusteisiin integroitu astianpesukone, tasoon upotettu keraaminen liesi kalusteuuneineen sekä mikroaaltouuni ja jää-pakastinkaappi. Keittokomeron kaapistot ovat hillityn valkoiset ja työtasot upeaa mustaa graniittia.
Älä jää odottamaan, vaan tule tutustumaan paikan päälle! Voisiko tässä olla uusi kotisi?
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Oma talomestari
Tuttu talomestari huolehtii kotitalon viihtyisyydestä ja tulee apuun, kun kodissa on korjattavaa.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.