Kamppi, Helsinki
Lönnrotinkatu 32 D
- 1 399 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+kk+s, 56,5 m²
- Heti vapaa
- 2/4 , talossa hissi
Kamppi, Helsinki
Katso kartalla
Kantakaupungin kaunotar
Kaunis loft-tyylinen vuokrakoti
Korkeatasoinen koti kantakaupungista!
Ajattoman kauniin kaksion valttina ovat isot moniruutuiset ikkunat, joista avautuu näkymä kivetylle sisäpihalle. Luonnonvalo tuo ilmavuutta asuntoon ja saa huoneet tuntumaan reilusti neliöitään suuremmilta.
Asuinhuoneiden lattiat ovat tammiparkettia. Keittiön kaapistot ovat eleettömän valkoiset ja niiden alareunassa on alumiininen vedinlista. Kalustevälikaakelointi on tummanharmaa ja työtasot ovat kaunista harmaarakeista graniittia. Asunnon vakiovarustukseen kuuluvat rosterinen jää-pakastinkaappi, tasoon upotettu keraaminen liesi uuneineen, mikroaaltouuni ja astianpesukone, kaikki UPOn mallistoa.
Kylpyhuoneessa on vaakaan ladottu iso valkoinen seinäkaakeli, hillitty tummanruskea laattalattia ja mukavuuslattialämmitys. Saunassa käytetty puu on suomalaista kuusta. Säilytystilaa löytyy makuuhuoneen kaapeista.
Tervetuloa tutustumaan paikan päälle!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
OmaSATO
OmaSATOssa hoidat näppärästi asumiseesi liittyviä asioita missä ja milloin vain.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.