Kruununhaka, Helsinki
Snellmaninkatu 23 C
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 1h+k, 43 m²
- Vuokrattu
- 2/4
Kruununhaka, Helsinki
Katso kartalla
Iki-ihania vuokra-asuntoja Kruununhaassa
Komea kotitalo ja ihanat vanhat korttelipihat
Seesteisen vaaleansävyisessä, reilun kokoisessa yksiössä on korkeat huoneet ja konstailematon pohjaratkaisu. Huonekorkeus ja suuret ikkunat antavat asunnolle avaruutta. Ikkunoista avautuu esteetön ja avara näkymä hyvin hoidetun pihan yli länteen Snellmaninkadulle. Kodissa on erillinen vaatehuone, mikä auttaa järjestyksen ylläpitämisessä. Vaaleat pintamateriaalit antavat loistavan pohjan sisustaa kodista haluamansa näköisen.
Asuinhuoneiden lattiat ovat kaunista laminaattia ja hyvin hoidettu kylpyhuone on kaakeloitu. Valoisassa keittiössä on laatoitettu seinä ja varustuksena jää-pakastinkaappi, nelilevyinen sähköliesi sekä arjen pelastaja astianpesukone. Olisiko tämä keskustassa huippupaikalla sijaitseva kaksio sinun seuraava vuokrakotisi?
Talon A-porras on valmistunut 1988 ja hissi on ainoastaan A-portaassa.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.