Lassila, Helsinki
Tinatie 3 A
- 889 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+kk, 52,5 m²
- Vapautumassa 1.12.
- 3/5 , talossa hissi
Lassila, Helsinki
Katso kartalla
Napakoita pikkukoteja
Lassilassa on luonto lähellä
Kodikkaasta kulmahuoneistosta avautuu rauhallinen pihanäkymä. Pohjaratkaisussa pääosassa on iso olohuone. Makuuhuoneen sisustamista helpottaa säilytystilan keskittyminen eteisen kahteen vaatehuoneeseen.
Asuinhuoneissa on laminaattilattiat ja kylpyhuoneessa kosteiden tilojen muovimatto. Keittokomerossa on jää-pakastinkaappi ja nelilevyinen sähköliesi.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Pihapiiristä löydät
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Oma talomestari
Tuttu talomestari huolehtii kotitalon viihtyisyydestä ja tulee apuun, kun kodissa on korjattavaa.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.