Myllypuro, Helsinki
Myllymatkantie 1 D
- 1 059 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 3h+k, 74,6 m²
- Vapautumassa 1.6.
- 3/3 , talossa hissi
Myllypuro, Helsinki
Katso kartalla
Tilava läpitalon vuokrakoti Myllypurossa
Valoisa kolmio ylimmässä kerroksessa
Valoisa kolmio on selkeä ja helposti sisustettava. Ylimmän kerroksen kodissa on rauhallinen tunnelma ja arkeen sopiva läpitalon pohjaratkaisu. Olohuone jatkuu parvekkeelle, jonne ilta-aurinko osuu kauniisti. Parvekkeelle voit sisustaa oman oleskelunurkkauksen kesää varten.
Keittiö on oma tilansa ja sinne mahtuu ruokapöytä. Varusteluun kuuluu kaasuliesi ja jääkaappi. Sälekaihtimet ovat kätevät arjessa.
Näppärä kylpyhuone on kaakeloitu. Säilytystä helpottaa eteisen vaatehuone.
Alueella on käynnissä kaavakehityshanke. Sen toteutuessa Myllymatkantie 1 talot tullaan purkamaan tulevaisuudessa. Varaa esittelyaika ja tule katsomaan, miltä asuminen tässä kodissa voisi tuntua!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.