Puotila, Helsinki
Klaavuntie 8-10 B
- 849 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+k, 56 m²
- Vapautumassa 1.11.
- 2/3 , talossa ei hissiä
Puotila, Helsinki
Katso kartalla
Kodikkaat 60-luvun asunnot
Puistojen Puotila on ulkoilijan unelma
Vehreän viihtyisässä pihapiirissä, kävelyetäisyydellä metroasemasta odottelee kodikas läpitalon kaksio uusia asukkaitaan. Asunnon lasitettu parveke avautuu tilavasta olohuoneesta lounaaseen pihan puolelle.
Asuinhuoneiden lattiamateriaalina on laminaatti. Kylpyhuone on kauttaaltaan kaakeloitu ja siellä on lattialämmitys. Kylpyhuoneeseen ei mahdu täysikokoista pesukonetta ja osassa 56-neliöisiä huoneistoja pyykkikonevalmiutta ei ole. Käytössäsi on kuitenkin taloyhtiön näppärä pesutupa kuivaushuoneineen.
Keittiössä on jää-pakastinkaappi ja kaasuhella (kaasu sisältyy vuokraan).
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Oma talomestari
Tuttu talomestari huolehtii kotitalon viihtyisyydestä ja tulee apuun, kun kodissa on korjattavaa.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.