Tapulikaupunki, Helsinki
Hatuntekijänkuja 3-5 A
- 999 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 3h+k, 66 m²
- Vapautumassa 1.9.
- 3/6 , talossa hissi
Tapulikaupunki, Helsinki
Katso kartalla
Parvekkeellinen kolmio Tapulikaupungissa
Valoisa vuokrakoti hyvien yhteyksien äärellä
Valoisassa kolmiossa on selkeä pohjaratkaisu, jossa keittiö yhdistyy luontevasti tilavaan oleskelutilaan. Kulmahuoneiston olohuoneesta ikkunat avautuvat kahteen ilmansuuntaan. Olohuone jatkuu parvekkeelle, jossa voit viettää kesäpäiviä ja haukata raitista ilmaa. Koti on helppo sisustaa makusi mukaan, sillä siellä on raikkaan vaaleat pinnat. Kolmio sopii monenlaisiin tarpeisiin ja elämäntilanteisiin, jopa kimppa-asumiseen.
Keittiössä on mukavasti työskentely- ja säilytystilaa on arjen kokkailuun. Astianpesukone on valmiina sujuvoittamaan arkeasi ja ruoanlaitto sujuu perinteisellä liedellä. Kylpyhuone on laatoitettu ja siellä on liitännät pyykinpesukoneellesi.
Yhdessä viereisen taloyhtiön kanssa rakennukset muodostavat suojaisan pihapiirin, jonka keskellä on vehreä leikkipiha. Voisiko tästä tulla uusi elämäsi vuokrakotisi? Jätä hakemus ja sovitaan aika asuntonäytölle!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.