Kaukajärvi, Tampere
Saarenvainionkatu 9 F
- 918 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 3h+k, 74 m²
- Heti vapaa
- 3/7 , talossa hissi
Kaukajärvi, Tampere
Katso kartalla
Tilava läpitalon vuokrakoti Kaukajärvellä
Valoisa kolmio palveluiden äärellä
Tilava kolmio sijaitsee Kaukajärven keskustan läheisyydessä. Lasitetulle parvekkeelle voit luoda oman kesäkeitaan. Asunnon läpitalon pohjaratkaisu on selkeä ja helposti kalustettava. Eteisessä on tilava vaatehuone.
Erillinen keittiö on käytännöllinen ja sinne mahtuu hyvin suurempikin ruokapöytä perheen yhteisiin ateriahetkiin. Kylpyhuone on kaakeloitu ja toinen, erillinen pikku-wc lisää arjen sujuvuutta.
Tässä lähellä Kaukajärven keskustaa sijaitsevassa taloyhtiössä on 90 asuntoa, johon kuuluu neljä taloa. Talot on peruskorjattu vuonna 1999 ja niistä on hyvät bussiyhteydet Tampereelle. Maksuton pesutupa ja kerhohuone ovat asukkaiden käytössä.
Tervetuloa tutustumaan tähän kotoisaan vuokrakotiin tarkemmin!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.