Lentävänniemi, Tampere
Jänislahdenkatu 6 F
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+k, 57,5 m²
- Vuokrattu
- 3/7
- Lentävänniemi, TampereKatso kartalla
As. Oy Näsinlaine
Tampere, Lielahti
Asunto Oy Näsinlaine sijaitsee Tampereen monipuolisessa Lielahdessa. Talo on rakennettu 1975 ja siinä on seitsemän kerrosta. Talossa toimii hissi sekä omaa autopaikkoja.
Lähikauppa on 450 metrin päässä ja S-market on 1.2 kilometrin päässä. Tampereen jatkuvasti kehittyvässä kaupunginosassa Lielahdessa kaikki palvelut ja kulkuyhteydet ovat lähellä. Lielahti kuuluu Tampereen luoteiseen suuralueeseen, ja matkaa kaupungin keskustaan on noin seitsemän kilometriä. Alueella on useita suurempia ruokakauppoja, kodinkoneliikkeitä sekä palvelukeskittymiä.
Vuokraan sisältyy
Talon säännöt
Osoite
Pinta-ala
57,5 m²
Huoneistotyyppi
2 huonetta + keittiö
Kerros
3/7
Hissi
Ei
Sauna
Ei
Parveke
Kyllä
Valmistumisvuosi
1975
Vapautuminen
Vuokrattu
Varallisuusrajat
Ei
Vuokra
Vuokravakuus
0 €, (yrityksille min. 1 kk vuokra)
Kotivakuutus
Pakollinen, ei sisälly vuokraan
Vesimaksu
27 €/hlö/kk
Sähkömaksu
Vuokralainen solmii itse sähkösopimuksen.
Lemmikit sallittu
Kyllä
Savuton talo
Ei
Lieden tyyppi
Perinteinen
Astianpesukone
Kyllä
Energialuokka
E
Vastuullisuusraportti
Väestönsuoja
Kyllä
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
OmaSATO
OmaSATOssa hoidat näppärästi asumiseesi liittyviä asioita missä ja milloin vain.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.