Tesomajärvi, Tampere
- Uusi
Raiskionkatu 15 C
- 639 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 1h+kt+alkovi, 28,5 m²
- Vapautumassa 1.2.
- 5/5 , talossa hissi
Tesomajärvi, Tampere
Katso kartalla
Raikas yksiö Tesomajärvellä
Vuokrakoti lähellä palveluita ja luontoa
Tyylikkäässä, huolella suunnitellussa yksiössä laatu ja kestävyys ovat etusijalla. Tarkoin valitut sisustusmateriaalit luovat ajattoman pohjan omalle, persoonalliselle tyylillesi. Avoin keittotila yhdistyy oleskelutilaan luoden ilmavan oleskelutilan.
Alkovi tuo joustavuutta kalusteiden sijoitteluun. Kylpyhuoneessa on tilaa niin kylpyläelämyksille kuin vaatehuollolle: pyykkikoneelle on paikka ja liitännät.
Olisiko tässä elämäsi uusi vuokrakoti? Tulehan tutustumaan!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Elisa laajakaista
Vuokraan sisältyy Elisa 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.