Tohloppi, Tampere
Suoniemenkatu 2 K
- 920 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 3h+k, 73 m²
- Heti vapaa
- 3/3 , talossa ei hissiä
Tohloppi, Tampere
Katso kartalla
Valoisa kolmio Tohlopissa
Vuokrakoti lähellä ulkoilumaastoja
Valoisassa läpitalon kolmiossa on avara tunnelma ja suuret ikkunat. Vaaleat seinäpinnat ja neutraalin värinen laminaattilattia tekevät ilmeestä selkeän ja helposti sisustettavan. Olohuoneesta on kulku parvekkeelle, jossa voit nauttia kesäpäivistä pihan tapahtumia seuraillen. Peräti kaksi vaatehuonetta auttavat pitämään kodin järjestyksessä.
Erillisessä keittiössä on hyvin tilaa ruoanlaittoon, ja astianpesukone helpottaa kotikokin ja kavereiden elämää. Ruokapöydän yhteisiä ateriahetkiä varten voi sijoittaa kotoisasti ikkunan ääreen. Kaakeloidussa kylpyhuoneessa on pyykinpesukoneliitännät.
Tässä kodissa asut lähellä Tohlopin idyllisiä ulkoilureittejä ja uimarantaa. Tervetuloa tutustumaan tarkemmin paikan päälle!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Oma talomestari
Tuttu talomestari huolehtii kotitalon viihtyisyydestä ja tulee apuun, kun kodissa on korjattavaa.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.