Portsa, Turku
Puutarhakatu 43b A
- 729 €
- Vesimaksu kulutuksen mukaan
- 2h+kt, 37 m²
- Vapautumassa 1.10.
- 4/6 , talossa hissi
Portsa, Turku
Katso kartalla
Valoisa kaksio Portsassa
Nykyaikainen vuokrakoti Kakolan tienoilla
Selkeäpohjainen kaksio on helppo sisustaa oman näköiseksi kodiksi. Kodissa on vaaleat pinnat ja lämpimänsävyinen parkettilattia. Olohuone ja keittiö ovat yhteistä viihtyisää tilaa arkeen ja yhdessäoloon. Ranskalainen parveke viimeistelee avaran tunnelman ja helpottaa asunnon tuulettamista.
Keittotilan kalusteet ovat vaaleat ja keittiössä on helposti puhtaana pidettävä keraaminen liesi. Astianpesukoneellesi ja mikroaaltouunille on paikat. Ikkunoissa on sälekaihtimet.
Laatoitetussa kylpyhuoneessa on liitännät pyykinpesukoneellesi.
Talo sijaitsee lähellä Turun linnaa ja satamaa sijaitsevan Puutarhakadun päässä olevassa talossa. Tulehan tutustumaan paikan päälle! Olisiko tässä uusi koti arkeesi!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.