Pakkala, Vantaa
Pakkalanrinne 7 A
- Vesimaksu kulutuksen mukaan
- 1h+kk+s, 37,5 m²
- Vuokrattu
- 4/4 , talossa hissi
Pakkala, Vantaa
Katso kartalla
Valoa ja vaaleita pintoja
Ylimmän kerroksen rauhaa Pakkalassa
Fiksupohjaisessa vuokra-asunnossa kalusteet löytävät paikkansa vaivattomasti, mutta toisaalta valinnanvaraakin sisustamisessa on. Esimerkiksi keittokomeron vieressä olevaan tilaan mahtuu varsin hyvin pöydän sijasta sänky, ja pöydän voi sijoittaa kylpyhuoneen vastaiselle seinälle. Suojaisa sisäänvedetty parveke avautuu lämpimään ilta-aurinkoon.
Asuinhuoneissa on valkolakattua tammea mukaileva laminaattilattia. Valkoisella kaakeloidussa kylpyhuoneessa on varpaiden alla ylellinen lattialämmitys ja saunan ilmettä nostaa valokuituvalaistus. Keittiökaapistot ovat valkoiset, samoin keraaminen liesi ja jää-pakastinkaappi. Astianpesukone on integroitu kalusteisiin. Eteiskäytävään valoa heijastavat vaatekaappien peiliovet.
Asukasmäärään perustuva vesimaksu muuttuu 1.12.2024 alkaen vedenkulutukseen perustuvaan vesimaksuun.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.