Tikkurila, Vantaa
Hernetie 1 C
- 899 €
- Vesimaksu kulutuksen mukaan
- 2h+kt, 45 m²
- Heti vapaa
- 2/6, talossa hissi
Tikkurila, Vantaa
Katso kartalla
Parvekkeellinen kaksio Tikkurilassa
Modernissa vuokrakodissa on tilava vaatehuone
Nykyaikaisessa kaksiossa on selkeä pohjaratkaisu ja vaaleat pinnat. Olohuone ja keittotila muodostavat viihtyisän oleskelualueen, jonka jatkeena on koko asunnon levyinen lasitettu parveke. Parvekkeelle voit sisustaa mukavan paikan vuodenaikojen vaihtelun seuraamiseen. Arki pysyy helpommin selkeänä, kun vaatteet ja harrastusvälineet voi laittaa erilliseen vaatehuoneeseen.
Keittotilan varusteisiin kuuluu astianpesukone ja nopea induktioliesi. Harmoninen sävymaailma jatkuu kylpyhuoneessa, jossa on vaalean ruskea laatoitettu lattia ja valkoiset seinät sekä liitännät pyykinpesukoneelle.
Tervetuloa tutustumaan tarkemmin paikan päälle!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Oma talomestari
Tuttu talomestari huolehtii kotitalon viihtyisyydestä ja tulee apuun, kun kodissa on korjattavaa.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.