Karakallio, Espoo
Kotkatie 6 E
- 779 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+kk, 49 m²
- Heti vapaa
- 4/4
Karakallio, Espoo
Katso kartalla
Ylimmän kerroksen kaksio Karakalliossa
Vuokrakoti suojaisan pihan äärellä
Viihtyisä pikkukaksio ihastuttaa ylimmän kerroksen rauhallisuudella ja vehreillä ikkunanäkymillään. Kompakti pohjaratkaisu helpottaa sisustamista ja eteisessä on tilava vaatehuone.
Asuinhuoneissa on helppohoitoiset laminaattilattiat. Kylpyhuoneessa on kestävä massalattia ja kaakeloidut seinät. Keittokomerossa on jää-pakastinkaappi ja nelilevyinen sähköliesi.
Tervetuloa tutustumaan tähän viehättävään vuokrakotiin paikan päälle!
Talon pihapiiristä löytyy mukavasti autopaikkoja.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.