Kauklahti, Espoo
Hansatie 4 H
- 979 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 3h+k, 78,5 m²
- Heti vapaa
- 2/4
Kauklahti, Espoo
Katso kartalla
Maaliskuu 0 €
Vuokraa tämä SATOkoti ja maaliskuun 2026 vuokra on 0€. Kampanja on voimassa 26.1. - 28.2.2026 ja se koskee uusia sopimuksia SATOkoteihin, joiden sivulla kampanjasta on erikseen mainittu. Kampanjakoteihin voit tehdä toistaiseksi voimassa olevan vuokrasopimuksen, jonka vähimmäiskesto on 12 kuukautta. Vesimaksu laskutetaan normaalisti.
Valoisa kolmio Kauklahdessa
Tilava vuokrakoti perheelle
Osaatko kuvitella itsesi asumaan rauhallisessa ympäristössä, jossa ulkoilumahdollisuudet ovat aina lähellä?
Läpitalon kolmio sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä Kauklahden juna-asemasta. Perinteinen pohjaratkaisu on toimivaksi todettu. Kodista löytyy myös tilava parveke, joka avautuu sisäpihan puolelle.
Erillisessä keittiössä on tilaa ruokapöydälle kotoisasti ikkunan ääressä. Kylpyhuoneessa on tilavaraus pyykinpesukoneelle.
Tule tutustumaan tähän kodikkaaseen vuokra-asuntoon!
Tähän kotiin voit tehdä toistaiseksi voimassa olevan vuokrasopimuksen.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.