Laajalahti, Espoo
Heinjoenpolku 2 K-O K
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+k, 62 m²
- Vuokrattu
- 2/3
Laajalahti, Espoo
Katso kartalla
Vaaleansävyinen kaksio Laajalahdessa
Tilaa temmeltää kotona ja pihalla
Kumpuilevalla tontilla sijaitsevan rauhallisen taloyhtiön kaikissa asunnoissa on selkeä ja toimiva pohjaratkaisu. Tilavassa kaksiossa on siistit ja vaaleansävyiset pintamateriaalit. Olohuoneesta avautuu parveke vehreälle sisäpihalle. Kodissa on erillinen vaatehuone, mikä pitää huolen, ettei säilytystila lopu heti kesken.
Keittiön varustukseen kuuluu jääkaappipakastin, lattiauuni ja perinteinen liesi. Kylpyhuoneessa on kylpyamme sekä tilavaraus maksimissaan 60 cm levyiselle pyykinpesukoneelle.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.