Leppävaara, Espoo
Porarinkatu 2 F
- Vesimaksu kulutuksen mukaan
- 3h+k+s, 72,5 m²
- Vuokrattu
- 4/6 , talossa hissi
Leppävaara, Espoo
Katso kartalla
Tilava vuokrakoti Leppävaarassa
Nykyaikainen kolmio Leppävaaran palveluiden äärellä
Kodikkaassa kolmiossa on oma sauna ja lasitettu parveke, jossa kelpaa nauttia kesäilloista. Asunto sopii mainiosti perheelle tai lisähuonetta kaipailevalle, ja pienemmästä makuuhuoneesta saa vaivatta sisustettua esimerkiksi työtilan.
Keittiö on varustettu astianpesukoneella, suurella jääkaapilla ja erillisellä pakastimella. Hillityn harmaat kaapistot ja tummanharmaat laminaattitasot muodostavat tyylikkään kokonaisuuden. Kylpyhuoneessa on lattialämmitys, isot valkoiset seinäkaakelit ja kaunis keskiharmaa lattialaatoitus, mikä tuo mukavuutta arkeen.
Tervetuloa tutustumaan tähän valoisaan vuokrakotiin Leppävaaran palveluiden äärellä!
Asukasmäärään perustuva vesimaksu muuttuu 1.12.2024 alkaen vedenkulutukseen perustuvaan vesimaksuun.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Oma talomestari
Tuttu talomestari huolehtii kotitalon viihtyisyydestä ja tulee apuun, kun kodissa on korjattavaa.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.