Leppävaara, Espoo
Sokerilinnantie 1 A
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+k+s, 53 m²
- Vuokrattu
- 6/6 , talossa hissi
Leppävaara, Espoo
Katso kartalla
Lapsirikas pihapiiri
Vehreitä maisemia Albergan mailla
Kävelymatkan päässä juna-asemasta, Albergan kartanon kupeessa vapautuneessa kaksiossa on toimiva pohjaratkaisu, tilavan tuntuinen keittiö ja oma ikkunallinen sauna. Keittiöstä pääsee itään ja etelään pihan puolelle avautuvalle parvekkeelle ja makuuhuoneen ranskalaiselta parvekkeelta näkee Sokerilinnantielle.
Asuinhuoneiden lattiamateriaalina on laminaatti ja kylpyhuoneen seinät on kaakeloitu. Keittiössä on nelilevyinen sähköliesi, jää-pakastinkaappi sekä paikka toiselle kylmäkalusteelle.
Sokerilinnantie 1 on savuton talo.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 10 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.