Suurpelto, Espoo
Likusterikatu 1 D
- Vesimaksu kulutuksen mukaan
- 3h+kt+s, 57 m²
- Vuokrattu
- 4/6 , talossa hissi
Suurpelto, Espoo
Katso kartalla
Koti Suurpellossa
Modernia asumista uudella alueella
Likusterikatu 1 D on 6-kerroksinen talo, jossa 60 läpitalon asuntoa, joihin on oma sisäänkäynti luhtikäytävästä. Tässä kolmiossa on toimiva pohjaratkaisu ja iki-oma sauna. Avokeittiö yhdistyy olohuoneen kanssa muodostaen miellyttävän oleskelutilan. Toisessa makuuhuoneessa on valmista säilytystilaa korkeissa kaapeissa ja toisessa makuuhuoneessa on käytännöllinen vaatehuone. Valoa ja kesäaikana lisätilaa kotiin tuo lasitettu parveke.
Kodissa on laminaattilattiat ja seinät on maalattu. Keittiövarustukseen kuuluu astianpesukone, jääkaappipakastin, lattiauuni ja perinteinen liesi. Kylpyhuoneessa on liitännät pyykinpesukoneelle. Olisiko tämä seuraava vuokrakotisi?
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.