Viherlaakso, Espoo
Viherlaaksonranta 5 C
- 699 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 1h+kk, 26,2 m²
- Heti vapaa
- 3/5 , talossa hissi
Viherlaakso, Espoo
Katso kartalla
Valoisa yksiö vuokrakoti Viherlaaksossa
Lasitetulla parvekkeella varustettu vuokra-asunto
Valoisassa yksiössä on selkeä pohjaratkaisu ja suuret ikkunat, jotka päästävät luonnonvalon osaksi sisustusta. Oleskelutila on helppo sisustaa omien tarpeiden mukaan. Koko kodin levyinen lasitettu parveke tuo mukavasti lisätilaa keväästä pitkälle syksyyn.
Keittokomero on toimiva ja kompakti kokonaisuus ja sinnekin virtaa valoa ikkunasta. Kylpyhuoneessa on liitännät pyykinpesukoneelle.
Tule kurkkaamaan paikan päälle, sopisiko tämä yksiö arkeesi!
Tontilla on asukkaille tarkoitettuja sähkötolpallisia ja/tai katettuja autopaikkoja. Pihapiirin yhteinen pesutupa sijaitsee Viherlaaksonranta 3:ssa.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.