Siirry pääsisältöön
Palaa hakutuloksiin

Arabianranta, Helsinki

Posliinikatu 3 A

Asumisen luksusta

Upea loft-asunto merinäköaloin!

Uniikeilla pintamateriaaleilla säväyttävä valoisa huoneisto tekee vaikutuksen ensi silmäyksellä. Keittiö on kotikokin unelma. Roanlaittosaarekkeessa on sekä keraaminen- että kaasuliesi, tehokas ja tyylikäs liesituuletin ja paljon säilytystilaa. Kulutetut puupinnat, lasinen tiskipöytä, valaistut kaapistot ja integroidut kodinkoneet tyydyttävät vaativankin ruoanlaittajan tarpeet.

Keittiö ei ole kodin ainoa katseenvangitsija. Päätyseinän korkuinen ikkuna avaa näköalan yli kattojen aina merelle asti sekä parvekkeelta että makuuhuoneeksi soveltuvalta yli 30 m2:n parvelta. Parven loft-henkinen betonitehosteseinä tuo mainion kontrastin kauniille parkettilattialle. Tämä koti on todella tutustumisen arvoinen!

Vuokraan sisältyvät

OmaSATO
Kuivaushuone
Varastot

Lisämaksulla saat

Autopaikka
Talosauna
Talopesula
Lue lisää asiakaseduista

  • Sauna

    Ei

  • Parveke

    Kyllä

  • Lieden tyyppi

    Induktio

  • Astianpesukone

    Kyllä

  • Vapautuminen

    Vuokrattu

  • Varallisuusrajat

    Ei

  • Vuokra

  • Vuokravakuus

    0 €, (yrityksille min. 1 kk vuokra)

  • Kotivakuutus

    Pakollinen, ei sisälly vuokraan

  • Vesimaksu

    27 €/hlö/kk

  • Sähkömaksu

    Vuokralainen solmii itse sähkösopimuksen.

  • Lemmikit sallittu

    Kyllä

  • Savuton talo

    Ei

Vapaita asuntoja tästä talosta

Muut vastaavat asunnot alueelta

Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!

Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.

Tee hakuvahti