Siirry pääsisältöön
Palaa hakutuloksiin

Aurinkolahti, Helsinki

Aurinkotuulenkatu 19 A

  • Vesimaksu 27 €/hlö/kk
  • 2h+kk, 48,5 m²
  • Vuokrattu
  • 5/6
  • Aurinkolahti, Helsinki

    Katso kartalla

Kuusi kaunista kaksiota

Moderni Aurinkolahti hurmaa väreillään

Pidetyllä asuinalueella, kivenheiton päässä Aurinkolahden uimarannasta ja Uutelan kanavasta odottaa uusia asukkaitaan tilavan tuntuinen ja tyylikäs pikkukaksio. Asunnon viihtyisä, lasitettu parveke avautuu lounaaseen.

Asuinhuoneiden lattiat ovat parkettia. Mukavuuslattialämmitetyn kylpyhuoneen isoja mattavalkoisia seinäkaakeleita on maustettu persoonallisella ruskeasävyisellä sauvaboordilla. Lattialaatat ovat tummanruskeat. Selkeälinjaisesta keittokomerosta avautuu näkymä olohuoneeseen. Taivereunaiset laminaattityötasot mukailevat pähkinäpuuta ja keittokomeron vakiovarustukseen kuuluvat astianpesukone, jää-pakastinkaappi sekä keraaminen liesi uuneineen.

Vuokraan sisältyvät

OmaSATO
Kuivaushuone
Varastot

Lisämaksulla saat

Autopaikka
Lue lisää asiakaseduista

  • Sauna

    Ei

  • Parveke

    Lasitettu parveke

  • Lieden tyyppi

    Keraaminen

  • Astianpesukone

    Kyllä

  • Vapautuminen

    Vuokrattu

  • Varallisuusrajat

    Ei

  • Vuokra

  • Vuokravakuus

    0 €, (yrityksille min. 1 kk vuokra)

  • Kotivakuutus

    Pakollinen, ei sisälly vuokraan

  • Vesimaksu

    27 €/hlö/kk

  • Sähkömaksu

    Vuokralainen solmii itse sähkösopimuksen.

  • Lemmikit sallittu

    Kyllä

  • Savuton talo

    Ei

Vapaita asuntoja tästä talosta

Muut vastaavat asunnot alueelta

Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!

Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.

Tee hakuvahti