Kannelmäki, Helsinki
Kaustisenpolku 1 A
- 869 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+k, 55,5 m²
- Vapautumassa 1.9.
- 5/8 , talossa hissi
Kannelmäki, Helsinki
Katso kartalla
Parvekkeellinen kaksio Kannelmäessä
Valoisa vuokrakoti palvelujen lähettyvillä
Selkeäpohjainen kaksio on helppo sisustaa oman näköiseksi kodiksi. Suuret ikkunat tekevät asunnosta valoisan, ja olohuoneen jatkeena oleva lasitettu parveke tuo mukavasti lisätilan tuntua ympäri vuoden. Parvekkeelle voit sisustaa viihtyisän paikan aamukahveille tai rauhallisille iltahetkille.
Erillisessä keittiössä on mukava kokkailla. Keittiössä on astianpesukone sekä perinteinen liesi. Kylpyhuoneessa on liitännät pyykinpesukoneelle.
Taloyhtiön asukkaiden käytössä ovat sauna, pesutupa ja kerhotila. Tulehan tutustumaan tarkemmin paikan päälle!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.