Mellunkylä, Helsinki
Lupajantie 2 B
- 1 099 €
- Vesimaksu kulutuksen mukaan
- 3h+kt, 60 m²
- Vapautumassa 1.11.
- 2/2
Mellunkylä, Helsinki
Katso kartalla
Lisätilaa lasitetulla parvekkeella
Valoisa kolmio Mellunkylässä
Keväällä 2022 valmistuneen luhtitalon toisen kerroksen kolmion sydän on keittiön, ruokailutilan ja olohuoneen muodostama avara oleskelualue, joka jatkuu vielä lasitetulle parvekkeelle. Kodin pintamateriaalit ovat ajattoman tyylikkäitä. Asuintiloissa lattia on vaaleasävyistä laminaattia ja seinät on maalattu valkoisiksi. Keittiössä on valkoiset puusyykuvioiset kalusteet, joissa on mustat lankavetimet. Ylä- ja alakaappien välinen tila on valkoista levyä ja työtaso hillitysti kuvioitua terästä. Varustukseen kuuluu induktiokeittotaso, kalusteuuni, jääkaappipakastin ja astianpesukone. Kodinkoneet ovat valkoisia. Keittiön yhteyteen mahtuu myös kunnollinen ruokapöytä. Kylpyhuoneessa on valkoiset SATOn Kide-malliston kalusteet ja paikka pyykinpesukoneelle ja kuivausrummulle. Seinät ovat valkoista laattaa ja lattia on harmaa. Eteisessä on tummanharmaa laattalattia ja mustaksi maalattu tehosteseinä metallisen naulakon taustalla. Isommassa makuuhuoneessa on tilava vaatehuone.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Oma talomestari
Tuttu talomestari huolehtii kotitalon viihtyisyydestä ja tulee apuun, kun kodissa on korjattavaa.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.