Vuosaari, Helsinki
Iiluodontie 7 B
- 859 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+kk+s, 47,5 m²
- Heti vapaa
- 1/8 , talossa hissi
Vuosaari, Helsinki
Katso kartalla
Elo- ja syyskuu -50 %
Vuokraa tämä SATOkoti ja saat elo- ja syyskuun 2026 vuokrista -50 %. Kampanja on voimassa 22.6. - 24.7.2026 ja se koskee uusia sopimuksia SATOkoteihin, joiden sivulla kampanjasta on erikseen mainittu. Kampanjakoteihin voit tehdä toistaiseksi voimassa olevan vuokrasopimuksen, jonka vähimmäiskesto on 12 kuukautta. Vesimaksu laskutetaan normaalisti.
Ensimmäinen kerros ja patio
Tilavan tuntuinen koti Vuosaaressa
Kun kaipaat asuinhuoneisiisi avaruutta, muttet yhtään turhaa neliötä, tämä vaille viidenkymmenen neliön kaksio saattaa olla se oikea. Mielenkiintoinen pohjaratkaisu onkin yllättävän helppo sisustaa, kun olkkarissa on tilaa niin ruokapöydälle kuin olohuoneenkin kalustukselle. Lisäiloa tuovat tilava vaatehuone ja oma sauna ja koko paketin kruunaa iso Iiluodontien suuntaan avautuva patio.
Olkkarissa ja makkarissa on parkettilattia, keittiössä laminaatti ja kylpyhuone on kaakeloitu, Keittiössä on jää-pakastinkaappi, nelilevyinen liesi ja astianpesukone. Kauttaaltaan kaakeloituun kylpyhuoneeseen mahtuu pyykinpesukone.
Jos alkoi kiinnostelemaan, varaa asuntonäyttö ja tule tutustumaan!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
OmaSATO
OmaSATOssa hoidat näppärästi asumiseesi liittyviä asioita missä ja milloin vain.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.