Janka, Tampere
Junailijankatu 2 C
- 799 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+k+s, 58,5 m²
- Heti vapaa
- 3/5 , talossa hissi
Janka, Tampere
Katso kartalla
Reilun kokoinen, alkovillinen kaksio
Historiallisen Messukylän kupeessa Jankassa
Vuonna 1994 valmistuneissa kahdessa kerrostalossa on yhteensä 50 saunallista vuokra-asuntoa. Tämä kolmannen kerroksen reilun kokoinen kaksio sopii moneen elämäntilanteeseen. Olohuoneessa on alkovi, joten sitä voi helposti käyttää myös toisena makuutilana. Keittiö on hieman erillään olohuoneesta ja sinne mahtuu ruokapöytä. Ruokailutilasta on myös käynti parvekkeelle. Arjen kruunaa oma sauna. Erillinen pikkuvessa lisää arjen sujuvuutta.
Olisiko tässä elämäsi uusi vuokrakoti? Tervetuloa tutustumaan!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.