Kupittaa, Turku
Tahkonkuja 1 E
- 744 €
- Vesimaksu kulutuksen mukaan
- 1h+kt, 29 m²
- Vapautumassa 3.8.
- 5/8 , talossa hissi
Kupittaa, Turku
Katso kartalla
Soma vaaleasävyinen yksiö
Moderni vuokrakoti Kupittaalla
Vaaleasävyinen yksiö on helppo sisustaa omaksi viihtyisäksi pesäksi. Keittiö on osa oleskelutilaa ja ilta-aurinkoon suuntautuva lasitettu parveke on kuin lisähuone, jonka voi sisustaa rentouttavaksi kesäkeitaaksi.
Asuintilojen lattiat ovat vaalean harmaata, tammilankkua jäljittelevää laminaattia. Keittiössä kaapistojen ovet ovat raikkaan valkoiset ja ylä- ja alakaappien välinen tila on laatoitettu valkoisella mosaiikkilaatalla. Työtaso on vaalean tammen sävyistä laminaattia. Varustukseen kuuluu keraaminen liesitaso ja erillisuuni, mikroaaltouuni ja astianpesukone.
Kylpyhuoneessa seinät ovat valkoista kuviopintaista laattaa ja lattian sävy on rauhallisen harmaa. Pesukoneelle ja kuivausrummulle on varaus ja säilytystilaa on reilusti. Luksusta asumiseen tuo vesikiertoinen lattialämmitys koko asunnossa ja asuntokohtainen säädettävä viilennysjärjestelmä.
Ihastuitko? Tervetuloa tutustumaan paikan päälle!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 100 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.