Kurjenmäki, Turku
Kingelininkatu 2 C
- 917 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+k+s, 63 m²
- Vapautumassa 27.3.
- 3/6 , talossa hissi
Kurjenmäki, Turku
Katso kartalla
Tilava kaksio Kurjenmäessä
Saunallinen vuokra-asunto
Kaksion ikkunoista avautuu vehreitä näkymiä. Oma sauna kutsuu rentoutumaan, ja löylyjen jälkeen on mukava vilvoitella parvekkeella. Huoneiston värivalinnat ovat neutraaleita, loistava pohja lähes mille tahansa sisustustyylille.
Keittiössä on vaaleat kalusteet ja astianpesukone, jääkaappipakastin, perinteinen liesi ja liesituuletin. Laatoitetussa kylpyhuoneessa on liitäntä pyykinpesukoneelle. Eteisen yhteydessä on tilava vaatehuone.
Taloyhtiö on savuton 1.4.2023 alkaen. Autopaikkoja on vuokrattavissa, ja pysäköintialueella on myös hitaan latauksen paikkoja.
Varaa esittelyaikasi ja tule tutustumaan tarkemmin!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.