Keimola, Vantaa
- Vastuullisempi
Lincolninaukio 4 A
- 739 €
- Vesimaksu kulutuksen mukaan
- 1h+kt, 27 m²
- Vapautumassa 2.2.
- 1 / 8, talossa hissi
Keimola, Vantaa
Katso kartalla
Energiatehokasta asumista ja tunnelmallinen korttelipiha
Oma vastuullinen vuokrakoti Vantaan Keimolanmäestä
Koti avaraa tilaa arvostavalle! Valoisa, loftmainen yksiö sopii sekä asumiseen että yritystoimintaan. Oleskelualueen huonekorkeus on reilusti yli kolme metriä. Keittiö on hieman erillään olohuoneesta. Keittiötilan yläpuolella on parvi, joka sopii säilytystilaksi tai vaikkapa nukkumiseen. Parvelle vievien rappujen alla oleva tila on hyödynnetty rakentamalla sinne tunnelmallinen penkki, jonka alla on myös säilytystilaa. Näkymät sympaattisesta pikkukodista avautuvat Lincolninaukiolle. Autoiletko? Lincolninaukion kaikilla autopaikoilla on sähköauton latausmahdollisuus.
Kodin ajattomat pintamateriaalit luovat neutraalin pohjan persoonalliselle tyylillesi. Lattiat ovat vaalean tammensävyistä laminaattia ja seinät on maalattu vaaleiksi. Ikkunoissa on valkoiset sälekaihtimet. Tasokkaassa keittiössä on valkoiset kaapistot ja niissä kuparinväriset, yksinkertaiset vetimet. Ylä- ja alakaappien välinen tila on vaaleaa laminaattia tai rosteria, tasot harmaata laminaattia. Täysvarustellussa keittiössä on induktiotaso, kalusteuuni, liesikupu, astianpesukone ja jääkaappipakastin. Mikroaaltouunillekin on tilavaraus. Tässä keittiössä on ilo kokkailla!
Arjen varma piristys on uutuuttaan hohtava kotikylpylä, jonka seinät ovat valkoista ja lattia harmaata laattaa. Tehopohjaisessa kylpyhuoneessa on tilaa myös pyykkikoneellesi.
Tule näytölle ja ihastu tähän ilmavaan tilaihmeeseen! Olisiko tässä uusi vuokrakotisi - ja ehkä myös työpaikkasi?
5.10.2023 aukeava ostoskeskus Kivis on 6 minuutin bussimatkan päässä.
Ostoskeskus Kivis on 6 minuutin bussimatkan päässä.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Osta vastuullisesti -kodit sijaitsevat energiatehokkaissa taloissa. Ne ovat keskimääräistä parempi valinta vastuullisuuden näkökulmasta.
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.