Koivukylä, Vantaa
- ARA
Niinikuja 3 A
- 835 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+kk+s, 50 m²
- Heti vapaa
- 4/5 , talossa hissi
Koivukylä, Vantaa
Katso kartalla
Palvelut kävelyetäisyydellä
Kivat pohjaratkaisut ja kaikissa kodeissa parveke
Kävelymatkan päässä Koivukylän juna-asemasta sijaitsevan kohteen kodeissa persoonalliset ja avarat pohjaratkaisut ja jokaisessa asunnossa on joko parveke tai terassi. Kylpyhuoneissa on tilavaraus pesutornille ja keittiöissä ja keittokomeroissa astianpesukoneelle ja mikrolle. 72m2 kolmioissa on jää-viileäkaappi ja pakastinkaappi ja muissa kolmioissa jää-pakastinkaapin lisäksi tilavaraus toiselle kylmäkalusteelle. Yksiöissä ja kaksioissa on jää-pakastikaappi.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.