Siirry pääsisältöön
Palaa hakutuloksiin

Tikkurila, Vantaa

Hernetie 1 C

Moderni kaksio Tikkurilassa

Nykyaikainen vuokrakoti ja suuri, lasitettu parveke

Selkeälinjainen kaksio on avara ja valoisa. Oleskelutila jatkuu luontevasti koko asunnon levyiselle, lasitetulle parvekkeelle, jonne voit loihtia mukavan oleskelunurkan tai pienen viherkeitaan. Säilytystä helpottaa erillinen vaatehuone.

Keittiö yhdistyy saumattomasti olohuoneeseen. Keittiön varustukseen kuuluu astianpesukone, ja helposti puhtaana pidettävä induktioliesi. Tilassa on myös jääkaappi-pakastin.

Kaakeloitu kylpyhuone selkeä ja siellä on paikka pyykkikoneellesi.

Varaa esittelyaika ja tule katsomaan, voisiko tästä tulla sinun seuraava vuokrakotisi!

Vuokraan sisältyvät

Laajakaista, Telia 50 M
OmaSATO
Kuivaushuone

Lisämaksulla saat

Autopaikka, vapaana 3 kpl
Lue lisää asiakaseduista

  • Sauna

    Ei

  • Parveke

    Lasitettu parveke

  • TV-järjestelmä

    Kaapeli

  • Jääkaapin tyyppi

    Jääkaappipakastin

  • Lieden tyyppi

    Induktio

  • Astianpesukone

    Kyllä

Hernetie 1:n kodit on suunniteltu huolella: kodeissa on laadukkaat materiaalit ja arkea tukevat varusteet. Kaikissa asunnoissa on kestävät laminaattilattiat ja kylpyhuoneet on viimeistelty keraamisilla laatoilla. Ikkunoissa on sälekaihtimet ja asunnoissa on lasitetut parvekkeet. Keittiöt on varusteltu nykyaikaisesti: varusteisiin kuuluvat astianpesukone, keraaminen keittotaso, kalusteuuni ja jääkaappipakastin. Kylpyhuoneissa on liitäntävalmius sekä tilaa pyykinpesukoneelle ja kuivausrummulle. Kylpyhuoneiden lattiat on varustettu sähköverkkoon kytketyllä mukavuuslämmityksellä. Ilmanvaihdosta huolehtii keskitetty koneellinen tulo- ja poistoilmanvaihtojärjestelmä, jossa on lämmöntalteenotto. Yhteistiloina taloyhtiössä on useita varastotiloja, asuntojen omat irtaimistovarastot sekä kuivaushuoneita. Autohallipaikkoja on vuokrattavissa erillisen varauksen perusteella.

  • Vapautuminen

    Vuokrattu

  • Varallisuusrajat

    Ei

  • Vuokra

  • Vuokravakuus

    0 €, (yrityksille min. 1 kk vuokra)

  • Kotivakuutus

    Pakollinen, ei sisälly vuokraan

  • Vesimaksu

    Kulutuksen mukaan

  • Sähkömaksu

    Vuokralainen solmii itse sähkösopimuksen.

  • Laajakaista

    Vuokraan sisältyy 50 M laajakaistaliittymä. Voit hankkia lisänopeutta etuhintaan ottamalla yhteyttä operaattoriin Telia.

  • Lemmikit sallittu

    Kyllä

  • Savuton talo

    Kyllä

Vapaita asuntoja tästä talosta

Muut vastaavat asunnot alueelta

Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!

Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.

Tee hakuvahti