Tikkurila, Vantaa
Hernetie 1 D
- 929 €
- Vesimaksu kulutuksen mukaan
- 2h+kt, 50 m²
- Vapautumassa 1.6.
- 2/7, talossa hissi
Tikkurila, Vantaa
Katso kartalla
Moderni kaksio Tikkurilassa
Parvekkeellinen vuokrakoti hyvien yhteyksien äärellä
Valoisa ja selkeälinjainen kaksio on helppo sisustaa oman näköiseksi. Olohuone ja keittiötila muodostavat toimivan kokonaisuuden arkeen. Lämpimämpään aikaan vuodesta oleskelutilaa voi jatkaa koko huoneiston levyiselle, lasitetulle parvekkeelle.
Keittiötilassa on astianpesukone sekä induktioliesi. Siistissä kylpyhuoneessa on liitännät pyykinpesukoneelle. Sälekaihtimet viimeistelevät kokonaisuuden.
Tule kurkkaamaan paikan päälle, sopisiko tämä vuokrakoti arkesi tukikohdaksi!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.