Tikkurila, Vantaa
Talvikkitie 7 G
- 725 €
- Vesimaksu kulutuksen mukaan
- 1h+kt, 27 m²
- Heti vapaa
- 7/7, talossa hissi
- Tikkurila, VantaaKatso kartalla
Ihastu yksiöön Tikkurilassa
Vuokrakoti lähellä palveluita ja liikenneyhteyksiä
Vaaleasävyisessä yksiössä on hillityn väriset laminaattilattiat ja kylpyhuoneissa laattapinnat. Yhdessä huoneen seinistä on harmaa tehosteväri, joka tuo sisustukseen ilmettä. Pikkukodissa on ranskalainen parveke ja ikkunoissa sälekaihtimet valmiina.
Keittiöissä on kotikokin iloksi keraaminen liesitaso, astianpesukone ja jääkaappipakastin. Kylpyhuoneissa on sähköllä toimiva mukavuuslattialämmitys.
Talon asukkaiden käytössäsi on myös irtaimistovarastot, ulkoiluväline- ja lastenvaunuvarastot, kuivaushuone sekä saunaosasto. Autopaikat sijaitsevat autohallissa ja ovat vuokrattavissa saatavuuden mukaan.
Olisiko tässä elämäsi uusi vuokrakoti? Tulehan tutustumaan!
Vantaan Välkkeen vaaleasävyisessä kodeissa on laminaattilattiat ja kylpyhuoneissa laattapinnat. Yhdessä huoneen seinistä on harmaa tehosteväri, joka tuo sisustukseen ilmettä. Jokaisessa asunnossa on joko lasitettu parveke tai ranskalainen parveke, ja ikkunoissa on sälekaihtimet. Keittiöissä on keraaminen liesitaso, astianpesukone ja jääkaappipakastin. Kylpyhuoneissa on sähköllä toimiva mukavuuslattialämmitys.
Taloyhtiössä on asukkaiden käytettävissä irtaimistovarastot, ulkoiluväline- ja lastenvaunuvarastot, kuivaushuone sekä saunaosasto. Autopaikat sijaitsevat autohallissa ja ovat vuokrattavissa saatavuuden mukaan.
Vuokraan sisältyy
Talon säännöt
Osoite
Pinta-ala
27 m²
Huoneistotyyppi
1 huone + keittotila
Kerros
7/7
Hissi
Kyllä
Sauna
Ei
Parveke
Ranskalainen parveke
Piha / terassi
Ei
Valmistumisvuosi
2018
TV-järjestelmä
Kaapeli
Vapautuminen
Heti vapaa
Varallisuusrajat
Ei
Vuokra
725 €/kkVuokravakuus
0 €, (yrityksille min. 1 kk vuokra)
Vuokrasopimus
Toistaiseksi voimassa oleva, minimi asumisaika 12 kk
Irtisanomismahdollisuus
12 kk vuokrasopimuksesta tai sopimussakolla aiemmin
Kotivakuutus
Pakollinen, ei sisälly vuokraan
Vesimaksu
Kulutuksen mukaan
Sähkömaksu
Vuokralainen solmii itse sähkösopimuksen.
Laajakaista
Vuokraan sisältyy 50 M laajakaistaliittymä. Voit hankkia lisänopeutta etuhintaan ottamalla yhteyttä operaattoriin Telia.
Lemmikit sallittu
Kyllä
Savuton talo
Kyllä
Jääkaapin tyyppi
Jääpakastinkaappi
Lieden tyyppi
Induktio
Astianpesukone
Kyllä
Pesukoneliitännät
Tulo- ja poistoliitännät
Vantaan Välkkeen vaaleasävyisessä kodeissa on laminaattilattiat ja kylpyhuoneissa laattapinnat. Yhdessä huoneen seinistä on harmaa tehosteväri, joka tuo sisustukseen ilmettä. Jokaisessa asunnossa on joko lasitettu parveke tai ranskalainen parveke, ja ikkunoissa on sälekaihtimet. Keittiöissä on keraaminen liesitaso, astianpesukone ja jääkaappipakastin. Kylpyhuoneissa on sähköllä toimiva mukavuuslattialämmitys. Taloyhtiössä on asukkaiden käytettävissä irtaimistovarastot, ulkoiluväline- ja lastenvaunuvarastot, kuivaushuone sekä saunaosasto. Autopaikat sijaitsevat autohallissa ja ovat vuokrattavissa saatavuuden mukaan.
Energialuokka
B
Vastuullisuusraportti
Yleiset tilat
Ullakko, kellari tai irtaimistovarasto, Kuivaushuone, Ulkoiluvälinevarasto, Väestönsuoja, Lastenrattaiden säilytyshuone, Talosauna
Autopaikat
Autohalli 33 kpl
Lisätiedot info@vänskä.fi
Ei sisälly vuokraanPalvelupäällikkö
Sanna Hirvonen
Sisätilojen huolto
SATO talomestari
Huoltoyhtiö
Kiinteistöhuolto A. Vänskä Oy, Sompiontie 1, 00730, HELSINKIhttps://vänskä.fi/
Väestönsuoja
Kyllä
Pelastussuunnitelma
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.