Leppävaara, Espoo
Porarinkatu 2 F
- 1 319 €
- Vesimaksu kulutuksen mukaan
- 3h+k+s, 72,5 m²
- Vapautumassa 1.3.
- 3/6 , talossa hissi
Leppävaara, Espoo
Katso kartalla
Tilava vuokrakoti Leppävaarassa
Viihtyisä kolmio lähellä palveluita
Kodikkaan kulmahuoneiston valttina on ihanan aurinkoinen lounaisparveke, jolla kelpaa nauttia kesäilloista. Talveen taas tuo lämpöä oma sauna. Lapsiperheen lisäksi asunto sopii mainiosti myös varttuneemmalle pariskunnalle ja pienemmästä makuuhuoneesta saa vaivatta sisustettua esimerkiksi työhuoneen.
Asuinhuoneissa on tammiparketti- tai laminaattilattiat.
Keittiön kaapistot ovat hillityn harmaat, pöytätaso tummanharmaata laminaattia ja kalustevälit vaakaan ladottua vaaleanharmaata kaakelia. Varusteina ovat astianpesukone, iso jääkaappi ja erillinen pakastin sekä tasoon upotettu keraaminen liesi uuneineen.
Kylpyhuoneessa on lattialämmitys, isot valkoiset seinäkaakelit ja kaunis Kaakelikeskuksen keskiharmaa lattialaatoitus.
Tervetuloa tutustumaan tähän tilavaan vuokrakotiin paikan päällä!
Asukasmäärään perustuva vesimaksu muuttuu 1.12.2024 alkaen vedenkulutukseen perustuvaan vesimaksuun.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.