Soukka, Espoo
Alakartanontie 4 A
- 1 249 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 4h+k, 99,5 m²
- Vapautumassa 1.8.
- 4/9 , talossa hissi
Soukka, Espoo
Katso kartalla
Suojaisa pihapiiri Soukassa
Ylimpien kerrosten kodeista upeat näköalat
Kaksi korkeaa mäen päällä sijaitsevaa kerrostaloa käsittävän kohteen yli 54m2:n kodeissa on lounaaseen avautuva parveke. Kaikissa asunnoissa on selkeät ja toimivat pohjaratkaisut. Ylempien kerrosten huoneistoista avautuu upea näkymä yli metsien ja kattojen joko Kivenlahden suuntaan tai kohti Helsinkiä ja merta.
Pidämme tästäkin talosta hyvää huolta ja siksi taloyhtiössä aloitetaankin elokuussa 2026 viemärien sukitus ja käyttövesiputkien uusiminen. Urakan huoneistokohtainen remonttiaika on noin 4 viikkoa ja voit asua huoneistossa koko remontin ajan. Asuntoosi kohdistuvalta remonttiajalta saat 50 % vuokrahyvityksen, joka suoritetaan urakan valmistuessa.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.