Arabianranta, Helsinki
Kotisaarenkatu 10 B
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+kt+s, 51 m²
- Vuokrattu
- 3/8 , talossa hissi
Arabianranta, Helsinki
Katso kartalla
Kaupunkilaisen toivekaksio Arabianrannassa
Modernia tunnelmaa ja vahvat värit
Reilun kokoisen kaksion keskipiste on avara olohuone, johon tyylikäs avokeittiö ja ruokailutila yhdistyvät. Olohuoneesta on käynti tilavalle lasitetulle parvekkeelle.
Asuinhuoneiden lattiamateriaalina on harmaa tammilaminaatti. Keittiön kaapistot ovat kuultavaa tumman harmaata tammea ja työtasot ovat valkoista täyslaminaattia. Kaapistojen ja tasojen välitilassa on vaalean harmaa lasi. Työtaso on valkoista kvartsikomposiittia. Varusteina on induktiotasoliesi, yhdistelmäuuni (uuni+mikro), astianpesukone ja kylmälaitteet. Kodinkoneet on integroitu kalusteisiin ja niiden näkyvät osat ovat rosteripintaisia.
Saunassa sävyt ovat voimakkaat: lattiassa on sininen laatoitus, seinissä on valkoinen kaakelointi, jota elävöittää lattian sävyinen tehostelaatoitus.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Elisa laajakaista
Vuokraan sisältyy Elisa 10 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.