Etelä-Haaga, Helsinki
Vanha viertotie 18 B
- 949 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+k, 48 m²
- Vapautumassa 1.2.
- 1/3
Etelä-Haaga, Helsinki
Katso kartalla
Valoisa läpitalon kaksio Etelä-Haagassa
Vuokrakoti, jossa on 1960-luvun fiilistä
Sympaattinen kaksio ilahduttaa kodikkuudellaan ja suurilla ikkunoillaan, jotka tuovat sisään runsaasti valoa. Asunto sijaitsee rauhallisella ja väljästi rakennetulla alueella, ja parveke avautuu ilta-aurinkoon vehreän leikkipihan puolelle. Olohuoneen alkoviin voit sisustaa työpisteen tai vaikka makuusopen.
Asuinhuoneissa on laminaattilattiat, ja kylpyhuoneessa on osittain kaakeloidut seinät sekä amme, jossa rentoudut arjen keskellä. Keittiössä on jää-pakastinkaappi ja nelilevyinen sähköliesi. Astianpesukoneellesi on tilaa.
Tervetuloa tutustumaan tähän kodikkaaseen vuokra-asuntoon paikan päälle!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
DNA/Welho laajakaista
Vuokraan sisältyy DNA/Welho 10 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.