Herttoniemi, Helsinki
Kettutie 4 B
- 799 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 1h+kk, 27,5 m²
- Vapautumassa 1.2.
- 3/7, talossa hissi
Herttoniemi, Helsinki
Katso kartalla
Kotoisa vuokrayksiö Herttoniemessä
Vanhassa Herttoniemessä on leppoisa tunnelma
Hyväntuulisella ja siistillä kerrostaloalueella sijaitsevassa pikkukodissa on aamuaurinkoon avautuva ranskalainen parveke ja avaran oloinen pohjaratkaisu. Asuinhuoneiden tyylikkäät parkettilattiat ja hyvin hoidettu vaaleapintainen keittokomero lisäävät kodin viihtyisyyttä.
Keittokomerossa on pakastelokerollinen jääkaappi ja kaksilevyinen sähköliesi. Kylpyhuone on kaakeloitu kauttaaltaan ja kalusteet ovat kotimaista Kide-mallistoa.
Olisiko tässä elämäsi uusi vuokrakoti? Tulehan tutustumaan paikan päälle!
Kettutielle pääsee parhaiten metrolla.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
OmaSATO
OmaSATOssa hoidat näppärästi asumiseesi liittyviä asioita missä ja milloin vain.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.