Herttoniemi, Helsinki
Niittaajankatu 5 A
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+kt+s, 40,5 m²
- Vuokrattu
- 4/7 , talossa hissi
Herttoniemi, Helsinki
Katso kartalla
Koti kävelymatkan päässä metrosta
Viihtyisä kaksio Herttoniemessä
Lämpimiä puun sävyjä ja upeita näkymiä tarjoaa tämä kompaktin kokoinen kaksio Herttoniemessä.
Kodin keittiötila yhdistyy saumattomasti olohuoneeseen ja samasta tilasta pääset myös lasitetulle parvekkeelle. Keittiön kaapistot ovat puun sävyiset ja ylä- ja alakaappien välisessä tilassa on harmaa laatoitus. Varustukseen kuuluu liesi ja jääkaappipakastin. Seinät on koko kodissa maalattu valkoiseksi.
Kylpyhuoneessa seinät ovat valkoista laattaa ja lattiat hillityn väriset. Pesukoneelle on paikka ja liitännät. Kodin kruunaa oma sauna, joka lämpenee juuri kun sinulle parhaiten sopii.
Tervetuloa tutustumaan tähän valoisaan kaksioon!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.