Kalasatama, Helsinki
Junonkatu 4 A
- 1 199 €
- Vesimaksu kulutuksen mukaan
- 2h+kk, 48 m²
- Vapautumassa 1.2.
- 3/5 , talossa hissi
Kalasatama, Helsinki
Katso kartalla
Koti lähellä palveluita Kalasatamassa
Kodikas kaksio Galleriatalossa
Jos pidät pehmeistä sävyistä sisustuksessa ja arvostat laadukkaita pintamateriaaleja, olet löytänyt unelmien vuokra-asuntosi. Tunnelmansa lisäksi tämä viehättävä kaksio ihastuttaa toimivalla pohjaratkaisullaan ja soma lasitettu parveke avautuu Junonkadun puolelle.
Asuinhuoneiden lattiat ovat ranskantammea mukailevaa laminaattia. Kylpyhuoneessa valkoisia seinäkaakeleita täydentävät tumma klinkkerilattia ja harmaakuvioinen tehosteseinä. Seesteisen harmaanruskeissa keittiökaapistoissa on puukuvioinen pinta ja vetimet harjattua metallia. Kalusteväleissä on harmaa kaakelointi ja laminaattityötasojen väri on ruskeanharmaa hiekka. Varusteina keraaminen liesi, astianpesukone sekä jää-pakastinkaappi. Sähköiset palovaroittimet ja sprinklerijärjestelmä tuovat lisäturvaa asumiseen.
Tule tutustumaan, tässä voi olla uusi elämäsi vuokrakoti!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.