Pitäjänmäki, Helsinki
Kutomotie 8a B
- 969 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+kk+s, 48 m²
- Vapautumassa 1.8.
- 1/5 , talossa hissi
Pitäjänmäki, Helsinki
Katso kartalla
Vuokra-asunto luonnonläheisessä Talissa
Viihtyisä kaksio Pitäjänmäessä
Kodikkaassa kaksiossa on konstailematon pohjaratkaisu ja iso ilta-aurinkoon avautuva pihaterassi. Hyvin varusteltu keittiötila ja oma sauna lisäävät asunnon viihtyisyyttä entisestään.
Asuinhuoneissa on pehmeän pähkinänsävyiset laminaattilattiat. Puhtaanvalkoisessa keittokomerossa on tyylikkään tummanharmaa laminaattityötaso ja kaunis vaalea köynnöskuvioinen kalustevälikaakelointi. Varusteina valkoiset jää-pakastinkaappi, keraaminen liesi ja astianpesukone.
Kylpyhuoneessa on mukavuuslattialämmitys, antrasiitinharmaa lattialaatoitus ja aavistuksen suorakaiteen muotoiset valkoiset seinäkaakelit. Sauna on kuusipaneloitu.
Tervetuloa tutustumaan tarkemmin paikan päälle!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.