Vuosaari, Helsinki
Iiluodontie 7 A
- 955 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+kk+s, 51 m²
- Vapautumassa 1.7.
- 1/8 , talossa hissi
Vuosaari, Helsinki
Katso kartalla
Moderni saunallinen kaksio
Puistomaisemia metron varrella
Persoonallinen pikkukaksio odottelee uusia asukkaitaan kivenheiton päässä metroaseman ja kauppakeskuksen palveluista. Valoisassa kaksiossa ihastuttaa siistit pinnat ja persoonallinen pohjaratkaisu.
Tilavaan olohuoneeseen saa hyvin mahtumaan sekä pienen ruokapöydän että sohvaryhmän. Makuuhuoneen sisustamista helpottavat vaatehuone ja liukuovi. Asunnon viihtyisyyttä lisäävät tyylikkäät parkettilattiat, kaakeloitu kylpyhuone ja oma sauna. Keittokomerossa on jää-pakastinkaappi ja nelilevyinen sähköliesi.
Olisiko tässä uusi vuokrakotisi?
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
OmaSATO
OmaSATOssa hoidat näppärästi asumiseesi liittyviä asioita missä ja milloin vain.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.