Vuosaari, Helsinki
Pohjavedenkatu 6 B
- 819 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+kk, 41 m²
- Vapautumassa 1.8.
- 3/6 , talossa hissi
Vuosaari, Helsinki
Katso kartalla
Elo- ja syyskuu -50 %
Vuokraa tämä SATOkoti ja saat elo- ja syyskuun 2026 vuokrista -50 %. Kampanja on voimassa 22.6. - 24.7.2026 ja se koskee uusia sopimuksia SATOkoteihin, joiden sivulla kampanjasta on erikseen mainittu. Kampanjakoteihin voit tehdä toistaiseksi voimassa olevan vuokrasopimuksen, jonka vähimmäiskesto on 12 kuukautta. Vesimaksu laskutetaan normaalisti.
Kotoisa kaksio Vuosaaressa
Metro, palvelut, uimaranta ja puistot kävelyetäisyydellä
Parkettilattiat, parveke ilta-aurinkoon ja keittokomerossa kunnon jää-pakastinkaappi. Tässä kaupunkikaksiossa on potentiaalia sinun uudeksi kodiksesi, eikö totta? Metrolle on matkaa kolmisensataa metriä ja uimarannalle hurautat pyörällä hetkessä. Kun pohjaratkaisua katsoo, voi makuuhuoneen koko mietityttää, mutta onneksi siinä on kaksi ovea ja sisustamiselle siksi useampi vaihtoehto!
Kylppäri on kaakeloitu ja keittokomerossa on jää-pakastinkaapin lisäksi nelilevyinen sähköliesi ja paikka astianpesukoneelle. Kylpyhuoneeseen mahtuu pesukone.
Varaa asuntonäyttö ja tule tutustumaan!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.