Martinlaakso, Vantaa
Laajavuorenkuja 5 H
- 839 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+k, 59 m²
- Vapautumassa 1.5.
- 3/4 , talossa hissi
Martinlaakso, Vantaa
Katso kartalla
Lapsiystävällinen talo Martinlaaksossa
Viihtyisä, vehreä rinnetontti ja iso leikkipiha
Laajavuoren kupeessa sijaitsevan kohteen asunnot ovat tilavia ja toimivia. Tässä kolmiossa on hyvin perinteinen ja helposti kalustettava pohjaratkaisu: erillisestä olohuoneesta avautuu valoisa parveke ja keittiöön mahtuu kotikokin lisäksi mukavasti ruokapöytä ikkunan eteen. Kodin lattiat ovat siistiä puulaminaattia ja seinät on maalattu. Kylpyhuoneessa on massalattiat.
Keittiön varustukseen kuuluu jääkaappipakastin, lattiauuni sekä perinteinen liesi. Kylpyhuoneessa on amme ja tilavaraus pyykinpesukoneelle.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.