Martinlaakso, Vantaa
Laajavuorenkuja 5 E
- 1 049 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 3h+k, 76,5 m²
- Vapautumassa 1.2.
- 5/5 , talossa hissi
Martinlaakso, Vantaa
Katso kartalla
Lapsiystävällinen talo
Viihtyisä, vehreä rinnetontti ja iso leikkipiha
Tämän tilavan kolmion valtteina ovat ilta-aurinkoon avautuva parveke, selkeästi jäsennelty, perinteinen pohjaratkaisu ja iso keittiö. Keittiön ikkunasta on helppo seurata leikkipihan tapahtumia ja ylin kerros lisää asumisrauhaa mukavasti.
Kylpyhuoneessa on helppohoitoinen massalattia ja kaakeloidut seinät. Keittiössä on jää-pakastinkaappi ja nelilevyinen sähköliesi.
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.