Soukka, Espoo
Alakartanontie 4 B
- 799 €
- Vesimaksu 27 €/hlö/kk
- 2h+k, 55 m²
- Vapautumassa 1.6.
- 4/9 , talossa hissi
Soukka, Espoo
Katso kartalla
Parvekkeellinen kaksio Soukassa
Valoisa vuokrakoti lähellä luontoa
Avarassa kaksiossa on selkeä pohjaratkaisu ja suuret ikkunat. Koti on helppo kalustaa omiin tarpeisiin sopivaksi. Parveke kutsuu viettämään aikaa ulkona ja ihastelemaan lounaaseen avautuvia maisemia.
Keittiö on oma erillinen tilansa, jonne mahtuu myös ruokapöytä ikkunan alle. Kylpyhuoneessa on paikka pyykinpesukoneellesi.
Vuokrakoti sijaitsee meren ja luontoreittien läheisyydessä. Talon ympärillä on suojaisa pihapiiri. Olisiko tämä uusi elämäsi vuokrakoti? Tervetuloa tutustumaan!
Vuokraan sisältyvät
Lisämaksulla saat
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.
Vapaita asuntoja tästä talosta
Muut vastaavat asunnot alueelta
Etsitkö kotia tältä alueelta? Tee hakuvahti ja kuule vapautuvista asunnoista ensimmäisenä!
Tee hakuvahti, niin saat ilmoitukset sähköpostiisi, kun toiveitasi vastaavia koteja vapautuu. Voit tehdä yhden tai useamman hakuvahdin ja halutessasi jakaa ne kavereiden kanssa.